אירועים עסקיים

LIKE NO OTHER

מלון Vert לגון ריזורט על חוף הים בנתניה, מציב רף חדש של עיצוב, קולינאריה והפקה בעולם האירועים העסקיים, עם שני מתחמי Jonah החדשים מבית טעם וצבע. מקומות מעוצבים ומתוכננים בקפידה, עם מטבח פורץ דרך מבית ההסעדה המפורסם, נותנים נפח ונוכחות לכל אירוע עסקי קטן או גדול, ומציבים את Jonah כמתחם היוצר באזז חדש בתחום האירועים העסקיים בישראל.

 

מתחם Jonah על חוף הים עם נוף לים, במרכז הארץ. קולינריה פורצת דרך מבית טעם וצבע. מערכות הגברה, תאורה והקרנה המהוות את חזית הטכנולוגיה בתחום האירועים.

 

מתחם האירועים Jonah מהווה את הפלטפורמה המושלמת למפיקים וחברות המבקשים לערוך כנסים ואירועים עסקיים בשרון ולהעביר ללקוחות מסר שהם בחרו עבורם את הטוב ביותר.

 

המיקום של Jonah בתוך מלון מפואר וחדשני מאפשר נותן פתרון מושלם לאירועים בהם מבקש הלקוח לשלב לינה ופעילויות פנאי ונופש כחלק מהאירוע במלון Vert לגון.

 

Jonah

Jonah מציע חלל מרהיב לאירועים עם בר ומרפסת פתוחה תחת כפת השמיים הפונה אל הים. כל פרט ופינה במקום מעוצבים בקפידה ונותנים לאורחי המקום תחושה שהם חלק מחוויה חד פעמית של עיצוב, קולינאריה, שירות ומוסיקה.

 

מתאים לכנסים, אירועי לקוחות, אירועי גאלה ומסיבות, מסיבות סוף שנה, תערוכות, השקות מסיבות עיתונאים, הרמות כוסית ועוד. יכול להכיל אורחים בישיבה סביב שולחנות כולל רחבת ריקודים, וכן אורחים בישיבת תיאטרון מול במה.

המתחם כולל- מערכות שמע והקרנה מהמתקדמות בתחום, במת נואם + פודיום נואמים, אופציה לבמת מופע ואופציה לפיצולים.

 

בואו נדבר איך יראה האירוע הבא שלכם - ליאת אילוביץ׳ 050-4001216

 

קיראו עוד על אירועים וכנסים במלון וורט לגון

אירועים עסקיים ב Jonah

מלא טופס זה וניצור עמך קשר בהקדם
אנא מלאו את טופס - אירועים עסקיים ב Jonah

מלון West Lagoon Resort

ליאת 050-400-1216