צרו קשר לתיאום פגישה

מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר לתיאום פגישה

לפרטים:

077-670-5000

מקום לאירועים בשרון

בחירת מקום לאירוע היא אחת ההחלטות החשובות שצריך לקבל, במיוחד כשמדובר בבחירת מקום לאירועים בשרון כאשר המגוון הוא רחב מאוד

אולם האירועים ג'ונה מספק פתרון אידיאלי לאנשים המחפשים מקום לאירועים בשרון. היתרון הראשון שלו הוא המיקום, בלב אזור השרון ובעיקר על חוף הים של פולג. התוצאה היא נוף מרהיב המשתקף מהמקום ושיכול לתרום לאווירה המיוחדת ואף האינטימית שמצפים לה בסוגים רבים של אירועים. המקום משדר יוקרה בכל רכיביו, וגם זה תורם למיתוג חיובי של האירוע בעיני האורחים.

 

בחירה מבין מגוון המקומות לאירועים בשרון

 

אתם מעוניינים לערוך אירוע, ויודעים כבר שהמקום שתבחרו בו על מנת לקיים אותו צפוי להשפיע בצורה משמעותית על טיב האירוע. לאחר שערכתם מחקר בסיסי, הגעתם למסקנה כמעט חד משמעית: אין על מפת ישראל אזורים המומלצים יותר לעריכת אירועים מאשר אזור השרון. התוצאה היא מספר הולך וגובר של אירועים משפחתיים וגם אירועים עסקיים שבוחרים בשרון להיות הבית שלהם.

 

מדוע לחפש מקום לאירועים בשרון

 

כאשר נכנסים לעובי הקורה, לא קשה להבין מדוע. אירועים הנערכים באזור זה מקבלים באופן כמעט אוטומטי מספר יתרונות. אזור השרון מאופיין באיכות חיים גבוהה ובתחושה של פאר, כאשר האירועים ייתפסו ככאלה. מעלה משמעותית אחרת היא הנגישות הגבוהה של האזור מרוב חלקי מדינת ישראל, בעיקר על רקע פיתוח תשתיות התחבורה של השנים האחרונות. נוסף על כך, גני האירועים והאולמות באזור זה קרובים מאוד לים ומאפשרים לערוך אירוע על הים או כשה המשקיף עליו. היתרונות האלה הופכים למוחשיים יותר אם בוחרים באולם האירועים ג'ונה.

 

הרבה יותר מאולם אירועים

 

אולם האירועים ג'ונה מציע מספר מתחמים לעריכת האירוע. המקום מציע תפריט קייטרינג עשיר ואיכותי בשם "טעם וצבע", המבוסס על שילוב משכר בין מנות אירופאיות לאלמנטים קולינריים המגיעים אלינו מכל רחבי העולם. התוצאה היא אוכל עשיר, מקורי ובעיקר – טעים. יתרונות אחרים הם עיצוב פנים מרהיב של המקום (עם אפשרות לשינויים בכל אירוע) וגם מערכות טכנולוגיות שלא תמצאו מתקדמות מהן בשוק.