צרו קשר לתיאום פגישה

מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר לתיאום פגישה

לפרטים:

077-670-5000

אולם אירועים בקיסריה

ג'ונה - אולם אירועים באזור קיסריה המשקיף אל הים

לא ניתן לומר שיש אין ספור אולמות אירועים בקיסריה או בסביבתה הקרובה. מספר האולמות, במיוחד הטובים שבהם, מצומצם יותר מכפי שניתן לשער. בין האולמות השוכנים סמוך מאוד לקיסריה בולט לטובה ג'ונה. מתחם האירועים ג'ונה, ואין זה מפתיע את אלה שכבר שמעו את הממליצים שהזדמנו למקום, שוכן במלון ייחודי ומקסים (Vert Lagoon Resort). המלון, והאולם, קרובים מאוד לקו החוף שהוא אחד היפים שבחופי ארצנו. אלה אשר מבינים את המשמעות של עריכת אירוע ממש על החוף, ממש בקו הגלים עצמם או על גג המשקיף מעליהם, בהחלט ירצו להכיר את האולם המיוחד.

 

אולמות אירועים בקיסריה והסביבה

 

בישראל הרבה מאוד שרירים עתיקים וערים בעלי היסטוריה ייחודית. אחד מהיישובים המרשימים ביותר הינו ללא ספק קיסריה. אותה עיר נמל עתיקה, ששמשה את הרומים, מושכת עד היום תיירים וחובבי מורשת. אך כיום, לצד מגרש הגולף המפורסם, הנמל העתיק והאמפיתיאטרון הידוע, יש בנמצא גם אולם אירועים בקיסריה. ולא, לא מדובר באולם שמתאים אך ורק לאלפיון העליון. מדובר בג'ונה - אולם מרשים ואפילו מרהיב, אך כזה שמתאים לכל בעלי הסטנדרטים, שיודעים להעריך איכות ויופי, עיצוב וסגנון, המשדרגים כל אירוע באשר הוא, אידיאלי לחתונות על הים.

 

אירועי מלכים למבינים

 

אילו אירועים ניתן לקיים בג'ונה? האם בתור אולם אירועים בקיסריה ג'ונה יתאים למשל לחתונה מיוחדת? בוודאי. כמו כן, ניתן לקיים גם אירועים חשובים אחרים, בר או בת מצווה, אירועים עסקיים וכל אירוע שרוצים לקיים באווירה מושלמת, מושקעת ואפילו ייחודית. מתחם האירועים ג'ונה מתאים לאירועים בסדרי גודל שונים עם מספר אורחים קטן או גדול יותר. ניתן לערוך במקום אירוע באולם הגדול, המעוצב, או לבחור אירוע שמתקיים בקומת הגג, עם אפשרות לאירוח גם במרפסת הגדולה שמשקיפה אל הנוף הנפלא. סמוך כל כך לקיסריה, תוכלו לערוך אירוע ולהרגיש כמו מלכים.