צרו קשר לתיאום פגישה

מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר לתיאום פגישה

לפרטים:

077-670-5000

חתונה על הים

חתונה על הים היא הדבר החם היום בעולם החתונות ואין מקום מתאים יותר לחתונות על הים מאשר באולם האירועים ג'ונה

רוצים מתחם שרותם את יופיו של הטבע למרגלותיכם לכבוד האירוע שלכם? אם אתם מחפשים חתונה ייחודית באמת, עם אווירה יוצאת מן הכלל, כדאי לכם להכיר את האפשרות לקיים חתונה על הים.
במיוחד, כדאי לכם להכיר את מתחם האירועים ג'ונה – הרבה יותר מכל אולם אירועים שגרתי. במקום תוכלו לקיים חתונה קטנה או גדולה יותר. אם תרצו, תוכלו לקיים את החתונה ואת החופה שלכם בגובה פני הים. לחילופין – תוכלו לערוך את האירוע בגג המעוצב של המתחם, תחת כיפת השמיים, כאשר לרשותכם מרפסת רחבת ידיים, לקבלת הפנים. 

חתונה על הים – הדבר האמיתי

 

לחתונות על הים של עד 650 איש, Jonah מציע חלל אירוע מרהיב עם בר וחלל תחת כיפת השמיים הפונה אל הים. כל פרט ופינה באולם האירועים מעוצבים בקפידה ונותנים לאורחי המקום תחושה שהם חלק מחוויה חד פעמית של עיצוב, קולינאריה, שירות ומוסיקה.

כיום, אירועים על הים ובעיקר חתונות על הים הן הדבר האמיתי: באולם האירועים בשרון ג'ונה תמצאו מתחם מעוצב לעילא, הממוקם במלון יוקרה משגע. צוות עובדים מצטיין, בראשות מנהלי אירועים מנוסים, שיעשו הכל כדי שהזוג הצעיר יחווה חתונה מהאגדות ושכל בני המשפחה והמוזמנים ייהנו לאורך האירוע כולו, קייטרינג מוביל בדמות "טעם וצבע" ועוד יתרונות לרוב. 

חיפשתם ומצאתם

 

אם גם אתם לא אוהבים להתפשר, מצאתם מקום לחתונה על הים שמומלץ על ידי כל מי שערך מבקרים ואורחים שהיו במקום וחוו את החתונה והטקס הנלווה של החופה אצלנו. מוזמנים גם אתם להגיע ולהכיר את מתחם האירועים ג'ונה המשקיף על הים. לא תרצו שום מקום אחר.