צרו קשר לתיאום פגישה

מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר לתיאום פגישה

לפרטים:

077-670-5000

חתונה קטנה בשרון

בג'ונה אפשר לקיים אירועים וחתונות קטנות בשרון עד 300 אורחים במתחם ג'ונה קלאב שעל הגג

 

חתונה עד 100 איש  חתונה עד 150 איש  חתונה עד 200 איש  חתונה עד 250 איש  חתונה עד 300 איש

 

הדרישה לקיום חתונה קטנה בשרון עלתה בצורה משמעותית בשנים האחרונות. מפתח מרכזי להצלחת האירוע הוא בחירה נכונה של מקום המורגל בחתונות בסדר גודל שכזה, וכמובן – מקום שעומד בסטנדרטים הכי גבוהים שאפשר לצפות להם בכל הנוגע לעיצוב, לאוכל, למערכות הטכנולוגיות וכיוצא באלה. אולם האירועים ג'ונה בכלל, וה-Roof Top שלו – ג'ונה קלאב בפרט, מציעים את המענה המיטבי מהבחינה הזו. מעבר למיקום אופטימלי, ממש על חוף הים של פולג, כל הרכיבים משלימים יחדיו אירוע מהחלומות.

 

למידע נוסף על ג'ונה קלאב לחצו כאן

 

 

חתונה עד 100 איש

 

חתונה עד 100 איש היא החתונה האינטימית ביותר שאפשר לצפות לה, ולכן חשוב שהמקום הנבחר לקיום חתונה קטנה בשרון מהסוג הזה יציע את האווירה הזו. המיקום של אולם האירועים ג'ונה ממש על חוף הים, והנוף המרהיב הנשקף מהמרפסת של הג'ונה קלאב מאפשרים לסמן "וי" על האלמנט החשוב הזה. התוצאה היא חתונה שמצליחה להיות קלילה אבל גם מפוארת, שבה הארגון החכם של מתחם אולם האירועים ג'ונה מאפשר לשמור על הקרבה שמצפים לה בין האורחים.

 

חתונה עד 150 איש

 

מתקדמים לחתונות מעט גדולות יותר, אבל עדיין כאלו הנחשבות לקטנות יחסית ביחס לעולם החתונות: חתונות עם כמות מוזמנים שאינה עולה על 150 אורחים. גם כאן אותם הדגשים לגבי הצורך באינטימיות צריכים להיות מקוימים, וגם כאן אולם האירועים ג'ונה – בדגש על הג'ונה קלאב – מאפשרים לקבל שקט נפשי ביחס להצלחת האירוע.

 

חתונה עד 200 איש

 

חתונות עד 200 איש מוגדרות עדיין כחתונות קטנות בהשוואה לרוב האירועים הנערכים, אבל עדיין ברור שמדובר במספר בלתי מבוטל של אורחים שצריך לספק להם את המענה המיטבי. בג'ונה קלאב מורגלים בעריכת חתונות קטנות בשרון בסדר הגודל הזה, כשכל האלמנטים התורמים להצלחת האירוע מפגינים נוכחות גם כאן: עיצוב בסגנון Beach House, מרפסת הממוקמת מתחת לכיפת השמיים, מערכות טכנולוגיות מתקדמות ועוד.

 

חתונה עד 250 איש

 

אף על פי שאין קו ברור המפריד בין חתונות קטנות לאלו הגדולות יותר, רבים טוענים שהקו ה"דמיוני" הזה נמצא איפה שהוא באזור ה-250 אורחים. חתונות אלו מבוססות אף הן על תחושת אינטימיות, אם כי ברור שכבר נדרש יותר שטח פנים כדי למנוע צפיפות של האורחים (שעלולה במידה רבה לפגוע בהצלחתו של האירוע). הדגשים של עיצוב חכם ואפשרויות התאמה לצורכי המארגנים והאורחים נוכח גם כאן, כך שרצוי שהמקום יהיה גמיש ושתהיה בו דאגה מלאה לצורכי הלקוחות. אולם האירועים ג'ונה, ניחשתם נכונה, מציע גם את זה.

 

חתונה עד 300 איש

 

300 הוא המספר המקסימלי של אורחים שיכולים להתארח בג'ונה קלאב. מספר זה מתקרב לממוצע האורחים הנהוג בישראל כיום, ומחייב עוד יותר מקום עם מספיק שטח שימנע צפיפות. בסדר גודל של 300 אורחים ניתן לערוך אירוע המוני יחסית, אבל מנגד כן חשוב עדיין לשמור על האינטימיות הנדרשת ברוב החתונות. השילובים השונים שמציע אולם האירועים ג'ונה, למשל בין המערכות הטכנולוגיות המתקדמות ליופיו של הטבע, מאפשר ליהנות כאן מכל העולמות.