צרו קשר לתיאום פגישה

מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר לתיאום פגישה

לפרטים:

077-670-5000

חתונה בשישי בצהריים

אין כמו חתונה בשישי בצהריים על רקע הים והגלים באולם האירועים ג'ונה

כאשר מתבוננים באולם האירועים ג'ונה ובעיקר במיקום שלו, אפשר להבין את ההתאמה המלאה שלו לחתונה בשישי בצהריים. הלוקיישן של אולם האירועים הוא אידיאלי. הוא נמצא במלון Vest Lagoon Resort שממוקם ממש על חוף הים פולג בנתניה, כך שהאירועים משקיפים לים התכול – אין תפאורות יפות ורומנטיות מזו לעריכת חתונה (חשבו על האווירה הרגועה או על השקיעה שנכנסת בשלב מסוים לתמונה ויוצרת אווירה קסומה). היופי בולט גם בעיצוב הפנימי של המקום, כשיחד עם הנוף עוצר הנשימה נוצר שילוב מרהיב.

 

כל היתרונות לחתונה בשישי

 

ההחלטה לגבי מועד החתונה היא אחת החשובות שצריך לקבל בארגון האירוע. בחירה מוצלחת במיוחד, שגם נפוצה הרבה יותר בשנים האחרונות, היא לקיים חתונה בשישי בצהריים. יש לחתונות מהסוג הזה מגוון יתרונות: הן מאפשרות לאורחים להגיע כשהם נטולי דאגות (אין למחרת יום עבודה), הן מגלמות יציאה מהנוסחה השחוקה של האירוע וגם יכולות לספק תפאורה נפלאה ואווירה קלילה, כפי שמצפים מאירועים כאלה. חתונות שישי יכולות להיות פשוט שמחות יותר מאשר בכל מועד אחר, וזהו כידוע אחד המדדים המרכזיים להצלחתו של כל אירוע.

 

כל המעלות האלו של חתונת שישי בצהריים הופכות למשמעותיות יותר כאשר פונים לג'ונה, מקום לאירועים בשרון, שמציע את נתוני הפתיחה המושלמים לסוג כזה של חתונה.

 

סטנדרטים גבוהים לחתונה בשישי

 

אולם האירועים ג'ונה שומר על סטנדרטים גבוהים גם בשאר האלמנטים של האירוע. המטבח מבית "טעם וצבע" הוא עשיר ופורץ דרך, המערכות הטכנולוגיות (תאורה, הגברה ומסכים) הן מהשורה הראשונה בתחום בעולם והניהול של האירועים על ידי אנשי המקום מבוצע ללא רבב. בנוסף לכך, ג'ונה ממוקם במלון וורט לגון ריזורט בנתניה כך שהוא אידיאלי לקיום אירוע על הים ביום שישי בצהריים. כל אלה מביאים למסקנה חד משמעית, והיא שאין לכם אפשרות טובה יותר לקיים את החתונה מאשר באולם האירועים ג'ונה – וזה נכון הן לחתונות ערב והן לחתונות הנערכות בצהרי יום שישי.