צרו קשר לתיאום פגישה

מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר לתיאום פגישה

לפרטים:

077-670-5000

חתונה יוקרתית

ג'ונה - אולם אירועים במלון וורט לגון ריזורט בנתניה לאירועים וחתונות יוקרתיות

רוצים יותר? חתונה מיוחדת? אירוע בלתי שגרתי? הכירו את ג'ונה - אולם אירועים יוצא מגדר הרגיל. האולם שוכן במקום מרכזי, על חוף הים. הוא מעניק יופי של אווירה, שירות מעולה, עיצוב מדהים ויוקרתי. בעלי המקום חרטו על דגלם את הפקת האירועים תוך הקפדה על כל הפרטים. מיקום החופה יפהפה, קבלת פנים מרשימה וגם תפריט מושקע, ללקק את האצבעות.

 

אוהבים יוקרה? השקיעו בחתונה יוקרתית

רבים מאיתנו אוהבים מותגי יוקרה, חולצות יקרות, שעונים יקרים. רבים אוהבים תכשיטים או מכוניות מפוארות, חופשות מפנקות. אבל לא חייבים להיות חובבי יוקרה מושבעים כדי להבין שעל חתונה יוקרתית לא כדאי לוותר. באירוע שכזה, שמתקיים פעם בחיים ואשר מסמל את החיים המשותפים כבעל ואישה ואת חיי המשפחה, כדאי להשקיע ולא להסתפק במשהו סטנדרטי ולא מרגש.

 

יוקרה על הים

אם יש דבר מה שנחשב למשותף בכל אותן חתונות יוקרתיות שהופקו על הצד הטוב ביותר הרי שזה הבחירה המוצלחת במיקום. המיקום של האירוע הוא זה שנותן בראש ובראשונה את הטעם המיוחד, את הערך המוסף, את האווירה שמצפים לה. הבחירה בג'ונה תהיה הטובה ביותר כיוון שבג'ונה אפשר לערוך חתונות על הים שהוא המקום המיוחד ביותר לחתונה. 

 

שביעות רצון מלאה

רוצים גם אתם שכולם ידברו על האירוע שלכם? רוצים גם אתם את החתונה היוקרתית שתיהנו להיזכר בה גם בעוד שנים? את המקום שייראה נפלא גם באלבום התמונות ובסרט החתונה? ג'ונה, המקום לאירועים בשרון המקסים והיוקרתי מתאים לאירועים של מאות אנשים. האולם למעשה מורכב משני מתחמים נפרדים, האחד גדול יותר והשני מעט קטן יותר. ניתן לערוך אירוע שחלקו מתקיים לאור הכוכבים, כאשר גלי הים נשמעים ברקע. אם אתם מארגנים אירוע החשוב לכם ולא רוצים להתפשר, תגיעו למקום שנותן לכם יותר. בואו להתרשם מהיחס ומהאווירה, מהרשמים של הזוגות המרוצים שנישאו במקום וערכו את האירוע לשביעות רצונם המלאה.