צרו קשר לתיאום פגישה

מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר לתיאום פגישה

לפרטים:

077-670-5000

חתונה מיוחדת

אולם האירועים ג'ונה הוא ללא ספק המקום לזוגות הרוצים לערוך חתונה מיוחדת ויוצאת דופן

יש כאלה שסבורים, ולאו דווקא בצדק, כי חתונות מיוחדת צריכות להיות הכי יקרות. זה לא בהכרח נכון. את החתונה המיוחדת ניתן ליצור גם בעלות סבירה, כאשר כל מה שצריך זה למצוא את המיקום הנכון, עם התפאורה המיוחדת, הרקע המיוחד. מתחם האירועים ג'ונה, השוכן במלון מרהיב ממש על חוף הים, פיצח את השיטה. בזכות אולם מרהיב עין, המשלב חלל סגור עם חלל פתוח ונוף מרהיב הצופה אל הגלים, מקבלים את התפאורה המושלמת, שאין יפה ממנה. בזכות עיצוב אדריכלי מושלם, המשתלב עם יופיו של הטבע, הגוונים הבהירים ותכנון מיטבי של כל פרט, מרגישים את הערך במוסף בכל רגע ורגע מהערב הגדול שלכם. וזה עוד לא הכל.

 

איך להפוך חתונה למיוחדת

 

לא צריכים להיות אנשים אדוקים בכדי להעריך חגים וימים טובים. אך מלבד חגים לאומיים או דתיים, לכל אחד יש גם ימים טובים ומיוחדים ברמה האישית. מעמד החתונה, ללא ספק, הוא אחד הימים המיוחדים ביותר בחיינו ולכן, טבעי ביותר לשאוף שתהייה לנו חתונה מיוחדת. אך לא מדובר ברעיון שנשען בהכרח על גימיקים זולים. אם רוצים, אפשר להפוך את החתונה למיוחדת באמת, באופן יסודי. חתונה מיוחדת מתחילה כמובן בבחירת מקום מיוחד כמו אולם האירועים ג'ונה הממוקם במלון וורט לגון ריזורט ממש על הים. אין עוררין כי חתונה על הים היא חתונה מיוחדת ויוצאת דופן.

 

ניהול אירועים מוצלח

 

על מה עוד נשענת חתונה מיוחדת? ללא ספק, על הגורם האנושי. חשוב שאולם האירועים יהיה לא רק יפה ומיוחד אלא גם מנוהל כהלכה. חשוב שאנשי הצוות ומנהל האירועים יתפקדו היטב וישאפו להעניק יותר לכל זוג שבא בברית הנישואין. חשוב לא פחות שהתפריט וכל המנות יהיו מלאכת מחשבת קולינרית ובקיצור – שכל הפרטים המרכיבים את החתונה יתחברו באופן מושלם. במתחם האירועים ג'ונה חברו להם יחדיו כל הגורמים שיהפכו גם את החתונה שלכם למיוחדת. זאת, בזכות המיקום המושלם לחתונות בשרון, בזכות האווירה ובזכות הידע בניהול והפקת אירועים.